logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Te Selvia ,Zyre Me Qira

Shtoni ne te preferuarat
300.00 €
€/m2

ID:
806
Siperfaqe totale:
77.5 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
2
Mortgage:
0
Status:
To rent
Adrese:
Saraceve

Prona Pershkrim

Tek Rruga Sraceve jepet me qira nje zyre 77.5 m2 me mundesi zgjerimi .Zyra eshte e pajisur me vetrat xhami dhe ka kondicioner .Cmimi 350 Euro .Per me teper kontaktoni ne nr .0676048045


Tipare

  • Siperfaqe totale : 30
  • Siperfaqe neto : 25
Vizita: 228

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total