logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Ne zonen e 21 Dhjetorit, shitet ambjent komercial.

Shtoni ne te preferuarat
200 000.00 €
€/m2

ID:
802
Siperfaqe totale:
0 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
1
Kat:
0
Mortgage:
1
Status:
For sale
Adrese:
rruga frozina plaku

Prona Pershkrim

Shitet ambjent komercial ne Rr.Frozina Plaku, ne katin e 1te nje kompleksi te ri. Orientimi i ambjentit eshte jug-lindje dhe zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte ne nje pozicion shume te mir ku te ofron fasilitete te shumta. Biznesi ka nje arredim luksoz dhe gjithashtu nje klientele te ngritur. Ambjenti ka nje siperfaqe te brendshme 80m2 dhe nje siperfaqe te jashtme 130m2. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni tani me Iris ne numrin e telefonit 0676048401


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe neto : 80
Vizita: 161

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total