logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Tek Rruga Elbasanit, Perball Ambasades Amerikane, Jepet me Qira Apartament, Bosh !

400.00 €

ID:
799
Siperfaqe totale:
120 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
4
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Elbasanit

Prona Pershkrim

Tek Rruga Elbasanit, perballe Ambasades Amerikane jepet me Qira apartament 2+1, bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Pallati eshte modern dhe teper cilesor, dhe ka mundesi parkimi. St. Qemal Stafa, sikurse Liqeni artificial ndodhen vetem 1 minute ne kembe, kurse zona ofron te gjitha sherbimet e mundeshme nga vendodhja qe apartamenti ka. Kontakto tani Armandon ne nr 0676022311 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 120
  • Siperfaqe neto : 110
Vizita: 432

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total