logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

TEK RRUGA E DURRESIT SHITET AMBJENT

Shtoni ne te preferuarat
240 000.00 €
1500 €/m2

ID:
797
Siperfaqe totale:
180 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
1
Kat:
0
Mortgage:
0
Status:
For sale
Adrese:
RR DURRESI

Prona Pershkrim

TEK RRUGA E DURRESIT SHITET AMBJENT ne katen e 1 te nje pallati re ri 8 katesh.Orientimi i ambjentit eshte Jog-Perendim dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme. Kontakto tani DIVJONIN ne numrin e telefonit 0676048406 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 180
  • Siperfaqe neto : 160
Vizita: 199

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total