logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Stadiumi Qemal Stafa, Jepet me Qira Apartament Luksoz 1+1, i Mobiluar !

Shtoni në të preferuarat
450.00 €
€/m2

ID:
796
Siperfaqe bruto:
60 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
6
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
St. Qemal Stafa

Prona Pershkrim

Tek stadiumi Qemal Stafa, prane Pasticeri-Venezia, jepet me qira apartament 1+1 60 m2, i mobiluar ne menyre bashkekohore. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri dhe luksoz. Eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, ambjent gatimi, dhome çifti me tualet dhe 1 ballkon te kendshem. Mobilimi eshte modern dhe teper cilesor. Pallati me sistem sigurie me kamera,etj. Liqeni artificial vetem 1 minute ne kembe, kurse zona ofron te gjitha sherbimet e mundeshme nga vendodhja qe apartamenti ka. Kontakto tani Armandon ne nr 0676022311 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme.


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 60
  • Siperfaqe neto : 53
Vizita: 95

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total