logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Ish Fusha Aviacionit, Shitet Apartament 2+1, i Mobiluar !

Shtoni në të preferuarat
63 500.00 €
€/m2

ID:
791
Siperfaqe bruto:
93.5 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Ish Fusha Aviacionit

Prona Pershkrim

Tek Ish Fusha Aviacionit, Shitet Apartament 2+1, i Mobiluar ne katin 6 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, i sapo arreduar ne menyre bashkekohore me te gjitha pajisjet pothuajse te reja. Dhome cifti te kompletuar, dhome femijesh, 1 tualet luks, dhe 1 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje, gje qe do te thote qe apartamenti eshte i ndricuar gjate gjithe dites me drite dielli natyrale. Ka mundesi Parkimi, disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Armandon ne numrin e telefonit: +3550676022311 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme !


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 93.5
  • Siperfaqe neto : 87
Vizita: 221

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total