logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ne Qender ,Apartament 3+1 Me Qira Me Pamje Fantastike

1 900.00 €

ID:
789
Siperfaqe totale:
190 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
11
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Abdi Toptani

Prona Pershkrim

Ne qender te Tiranes ,ne nje prej ndertesave me te njohura jepet me qira apartament 3+1.Apartamenti ka siperfaqje prej 190 m2 e cila eshte e organizuar ne 1 sallon+kuzhine ,3 dhoma gjumi ,2 tualete ,1 depo dhe 3 ballkone .Cdo ambjent eshte i mobiluar me kushte bashkekohore dhe secili ka nje pamje fantastike nga Tirana .Apartamenti eshte i ndricuar gjate gjithe kohes .Cmimi 1900 Euro perfshin nje garazhd dhe tatimin.Per me teper kontaktoni ne nr. 0672049666


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 190
Vizita: 188

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total