logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Tek rruga Elbasanit, Prane Luarasit, Jepet me Qira Apartament 2+1, i Mobiluar !

Shtoni ne te preferuarat
450.00 €
€/m2

ID:
788
Siperfaqe totale:
103 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
6
Mortgage:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Elbasanit

Prona Pershkrim

Tek rruga Elbasanit, Prane Luarasit, Jepet me Qira Apartament 2+1, i mobiluar me kushte bashkekohore. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor .Te gjitha dhomat jane te mobiluara ,te pajisuara me kondicioner ,me instalime interneti si dhe kane orientim jug-perendim cka mundeson ndricim dhe ambjent te ngrohte pergjate pjeses me te madhe te dites. Cmimi 450 Euro. Per me teper informacione kontaktoni Armandon ne nr 0676022311 !


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 103
  • Siperfaqe neto : 93
Vizita: 227

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total