logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Te Shkolla Baletit, Jepet me Qira Apartament 1+1, i Mobiluar !

320.00 €

ID:
787
Siperfaqe totale:
78 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Shkolla Baletit

Prona Pershkrim

Tek Shkolla Baletit, jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar me kushte bashkekohore .Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor .Te gjitha dhomat jane te mobiluara ,eshte i pajisuar me kondicioner ,me instalime interneti si dhe kane orientim nga Lindja. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nga me te preferuarat pasi ofrohen te gjitha sherbimet e mundeshme dhe apartamenti ndodhet vetem 3 minuta ne kembe nga qendra e Tiranes. Cmimi 320 Euro .Per me teper informacione kontaktoni Armandon ne nr 0676022311 !


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 78
  • Siperfaqe neto : 68
Vizita: 342

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total