logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Prane Kafe Flores, Jepet me Qira Apartament 2+1

300.00 €

ID:
786
Siperfaqe totale:
90 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Mine peza

Prona Pershkrim

Ne Rrugen Mine Peza, prane kafe Flores, Jepet me Qira Apartament 2+1 pjeserisht i mobiluar (ne varesi te kerkesave te klientit do te mobilohet ose jo). Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 6 katesh. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 ballkone. Ka orientim Jug-Lindje, Perendim. Zona ku ndodhet apartamenti te ofron te gjitha facilitetet e mundshme. Kontakto tani Geriolen ne numrin e telefonit: 067 6048045 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 90
Vizita: 254

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0674032997
Email : [email protected]eal.al
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total