logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Ne Bllok Shitet Super Apartament I Mobiluar

Shtoni në të preferuarat
266 000.00 €
€/m2

ID:
785
Siperfaqe bruto:
120 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Vaso Pasha

Prona Pershkrim

Ne Bllok Shitet Super Apartament I Mobiluar. Apartamenti organizohet si me posht: nje sallon i madh nje kuzhine,dy dhoma gjumi,nje tualet,nje ballkon i madh me pamje nga rruga kryesore.Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te preferuarat e tiranes dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Iris ne numrin e telefonit 0676048401 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 120
  • Siperfaqe neto : 116
Vizita: 402

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total