logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Ne Qender,Apartament 2+1 i Mobiluar Me Qira

Shtoni në të preferuarat
430.00 €
€/m2

ID:
782
Siperfaqe bruto:
72 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
7
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Urani Pano

Prona Pershkrim

Ne Qender ,mbrapa 15 Kateshit ,jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar me kushte bashkekohore .Apartamenti ka nje siperfaqje prej 72 m2 e cila eshte e organizuar ne 1 sallon + kuzhine ,2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon me orientim jugTe gjitha dhomat jane te mobiluara dhe te pajisura me kondicioner .Apartamenti ndodhet ne nje pallat me ndertime teper cilesore,i rrethuar nga supermakete ,loklale dhe aktivitete te tjera tregtare.Gjithashtu mund te gjindet mundesi parkimi me pagese shtese .Qiraja 430 Euro.Per me teper kontaktoni ne nr .0672049666


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 72
Vizita: 216

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total