logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Te Bulevardi Bajram Curri, Shitet Apartament 2+1, me Cmim OKAZION !

72 000.00 €

ID:
778
Siperfaqe totale:
132 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Bulevardi Bajram Curri

Prona Pershkrim

Te Bulevardi Bajram Curri, mbramba Hotel Diplomat 2, Shitet Apartament 2+1 ne katin 7, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte vertet nje okazion pasi cmimi per M2 eshte vetem 590 EURO te metrave neto. Apartamenti organizohet si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi te vecuar, dhome cifti, dhome femijesh, 2 tualete, dhe 1 ballkon. Orjentimi apartamentit eshte lindje-perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e qete dhe ofron te gjitha sherbimet e mundeshme. Mundesi parkimi, disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Armandon ne numrin e telefonit: +3550676022311 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 2
  • Siperfaqe totale : 132
  • Siperfaqe neto : 122
Vizita: 627

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total