logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

TEK REZIDENCA COLOMBO SHITET APARTAMENT2+1+2, I MOBILUAR 105M2

Shtoni ne te preferuarat
115 000.00 €
€/m2

ID:
776
Siperfaqe totale:
105 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
3
Mortgage:
1
Status:
For sale
Adrese:
liqeni i thate

Prona Pershkrim

TekRezidenca Colombo shitet apartament 2+1+2, i mobiluar 105m2 , ne katin e 3 te nje pallati te ri 6 katesh me ashensor. Organizimi eshte si me poshte : 1 sallon i madh , 1 kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete, 1 ballkon . Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira te liqenit dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme . Disponon dokumentacion te plote hipotekor.


Tipare

  • Siperfaqe totale : 105
  • Siperfaqe neto : 105
Vizita: 604

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total