logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 3+1i pershtatshem per zyra !

Shtoni në të preferuarat
750.00 €
€/m2

ID:
769
Siperfaqe bruto:
135 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
3
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Pjeter Bogdani

Prona Pershkrim

Prane shkolles 11 Janari ne Bllok jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri ,me ndertime cilesore i pajisur me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqje prej 135 m2 i cili eshte i organizuar ne 1 sallon + kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Hapesirat e apartamentit ju japin mundesi ta perdorni edhe per zyre. Qiraja 750 Euro. Per me teper kontaktoni Festimin ne numrin: 0676048046


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 135
  • Siperfaqe neto : 128
Vizita: 173

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676048046
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total