logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

MBRAPA GLOBE JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+parkim

Shtoni në të preferuarat
250.00 €
€/m2

ID:
767
Siperfaqe bruto:
130 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
1
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
RRUGA STAVRI THEMELI

Prona Pershkrim

Mbrapa Globe jepet me qira apartament 2+1, ne katin e pare . Organizimi eshte si me poshte : 1 sallon i madh ,1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet , 1 ballkon i madh ,ka dhe parkim . Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Kontakto tani Iris ne numrin e telefonit 0676048401 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 130
  • Siperfaqe neto : 120
Vizita: 56

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total