logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Shitet Toke Are ne Pez-Helmes !

Shtoni në të preferuarat
135 000.00 €
€/m2

ID:
763
Siperfaqe bruto:
0 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Pez-Helmes

Prona Pershkrim

Ne Pez-Helmes shitet Toke Are, i cila ndodhet pergjate rruges se vjeter Vaqarr-Plepa qe del ne Durres , per vetem 50 euro m2. Toka ndodhet ne fshatin Pez-Helmes dhe eshte 500 metra nga rruga nacionale. Toka eshte e pershtatshme per cdo lloj ndertimi ose aktiviteti sidomos Fabrika Magazina etj....Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Truall/ toke : 3000
  • Siperfaqe neto : 2700
Vizita: 90

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total