logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Te Ali Demi, Shitet Apartament 2+1, ne Pallat te Ri.

67 000.00 €

ID:
761
Siperfaqe totale:
108 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
5
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Ali Dem

Prona Pershkrim

Ne Ali Dem, shitet apartament 2+1 ne katin 3, 4 dhe 5 te nje pallati te ri. i sapo perfunduar, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi, dhome cifti me tualet te mbrendshem, dhome femijesh, 1 tualet te pergjithshem, dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte gjate gjithe kohes me drite nga orjentimi qe ai ka. Apartamentet jane ne proces hipotekimi. Kontakto tani Armandon ne numrin e telefonit: 0676022311 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 108
  • Siperfaqe neto : 93
Vizita: 727

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total