logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Qendra Alpas ,Apartament 2+1 Me Qira i Pershtatshem Per Zyre

Shtoni në të preferuarat
600.00 €
€/m2

ID:
759
Siperfaqe bruto:
97 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
5
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Bulevardi Gjergj Fishta

Prona Pershkrim

Tek Bulevardi Gjergj Fishta ,ne nje prej qendrave te biznesit me te njohura ,jepet me qira apartament 2+1+2 tualete .Siperfaqja prej 97 m2 mund te organizohet lehtesisht dhe ne ambjent zyrash apo callcenter .Qendra Alpas ofron fasilitet e nevojshme per jetese komode si dhe per cdo aktivitet biznesi te zhvilluar ne te .


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 97
Vizita: 61

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total