logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Te Bulevardi Zhan D'Ark, Prane Ministrise se Jashtme, Jepet me Qira Ambjent Komecial !

2 500.00 €

ID:
758
Siperfaqe totale:
380 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Bulevardi Zhan D'Ark

Prona Pershkrim

Prane Ministrise se Jashtme, Te Bulevardi Zhan D'Ark, Jepet me Qira Ambjent Komecial. Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Ka 380 m2 hapesire, dhe rrethohet me vetrata xhami, gje qe e bene ambjentin akoma me te kendshem per te punuar. Eshte i pershtatur per shumellojshmerish biznesesh, zyra, supermarkete, callcenter, etj. Per informacione te metejshme kontaktoni Armandon ne numrin 0676022311 numer Viber +355 695461102 per nje vizite ne prone.


Tipare

  • Siperfaqe totale : 380
  • Siperfaqe neto : 380
Vizita: 411

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total