logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Ne RRugen Dritan Hoxha Shitet Dyqan 240M2 ne rrugen kryesore.

Shtoni në të preferuarat
312 000.00 €
240 €/m2

ID:
757
Siperfaqe bruto:
244 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
1
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
RRuga Dritan Hoxha

Prona Pershkrim

Ne RRugen Dritan Hoxha shitet dyqan 240M2 ne katin e pare dhe te dyte me pamje nga rruga kryesore, Ne katin e pare ka nje siperfaqe per 60M2 dhe ne katin e dyte nje siperfaqe prej 180M2, Dyqani eshte aktualisht ne gjendje pune me nje klientel te ndritur. Dyqani eshte i pershtashem edhe per biznese te ndryshme. Per nje vizit ne prone kontaktoni tani me Alben ne numrin e telefonit 0676048404.


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 244
  • Siperfaqe neto : 240
Vizita: 49

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676048404
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total