logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

KOMUNA E PARISIT , RRUGA MEDAR SHTYLLA SHITET APARTAMENT 3+1+2 I MOBILUAR.

180 000.00 €

ID:
755
Siperfaqe totale:
150 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
4
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
rruga medar shtylla

Prona Pershkrim

Komuna e Parisit , tek rruga medar shtylla shitet apartament 3+1 i mobiluar ne menyre moderne , ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 10 katesh me ashensor me chip. Organizimi eshte si me poshte : 1 sallon i madh , 1 kuzhine , 3 dhoma gjumi , 2 tualete , 2 ballkone . Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te mira te Komunes se Parisit dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme . Apartamenti shitet i mobiluar . Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Jonin ne numrin e telefonit 0676048406 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme .


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 150
  • Siperfaqe neto : 135
Vizita: 592

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total