logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

TEK BULEVARDI PETRO NINI LUARASI, NE RRUGE KRYESORE JEPET DYQAN ME QIRA.

Shtoni në të preferuarat
530.00 €
€/m2

ID:
753
Siperfaqe bruto:
75 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
1
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
rruga petro nini luarasi

Prona Pershkrim

Tek Bulevardi Petro Nini Luarasi, ne rruge kryesore jepet dyqan me qira . Ambjenti eshte i organizuar si me poshte : 50 m2 ambjent i brendshem dhe 25 m2 verande . Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha mundesit per cfaredo lloj biznesi ,duke qene nje zone mjaft e populluar. Kontakto tani Jonin ne numrin e telefonit 0676048406 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme .


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 75
  • Siperfaqe neto : 50
Vizita: 116

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total