logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartamente 2+1!

Shtoni në të preferuarat
79 000.00 €
€/m2

ID:
751
Siperfaqe bruto:
92 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Kodra e Diellit

Prona Pershkrim

Tek Kodra e Diellit, shitet Apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti me tualet, dhome femijesh, dhe 1 tualete i pergjithshem. Apartamenti ka punime shume cilesore dhe shitet i mobiluar. Orientimi i apartamentit eshte nga Jug-Lindja , fakt i cili ben qe drita e diellit te jete prezente gjate gjithe dites. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 92
  • Siperfaqe neto : 80
Vizita: 59

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total