logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Jepet Me Qira Tek Kopeshti Zooligjik Apartament 2+1

Shtoni në të preferuarat
300.00 €
€/m2

ID:
749
Siperfaqe bruto:
105 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Kopeshti Zoologjik

Prona Pershkrim

Jepet Me Qira Tek Kopeshti Zooligjik buze rruges kryesore Apartament 2+1 ne katin e pare te nje pallati te ri shume cilesor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte,sallon+kuzhine, dhome cifti ,dhome femijesh dy tualete edhe dy ballkone . Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe gjate gjithe dites ka drite natyrale. Kontakto tani Arjolin ne numrin e telefonit: +3550676048402 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 105
  • Siperfaqe neto : 95
Vizita: 30

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355 67 60 48 402
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total