logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Te Stadiumi Dinamo, Jepet me Qira, Ambjent me Qira.

Shtoni në të preferuarat
650.00 €
€/m2

ID:
747
Siperfaqe bruto:
135 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Stadiumi Dinamo

Prona Pershkrim

Te Stadiumi Dinamo, Jepet me Qira, Ambjent me hapesire te mbrendshme 82 m2 dhe ambjent te jashtem rreth 53 m2. Ambjenti eshte i pershtateshem per lokal,restorant dhe per cdo lloje tjeter aktiviteti te mundeshem. Mos u vononi per nje vizite ne prone sepse prona te tilla nuk vonojne ti marrin. Kontakto tani Armandon ne numrin 0676022311 per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme.


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 135
  • Siperfaqe neto : 82
Vizita: 212

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total