logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Ne Zonen e Brrylit, Jepet me Qira Apartament 2+1 i Mobiluar

Shtoni në të preferuarat
450.00 €
€/m2

ID:
746
Siperfaqe bruto:
108 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
2
Kat:
3
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Brryli

Prona Pershkrim

Apartament me siperfaqe 100,00 m2, me vendodhje strategjike ne territor, afer qendres se Tiranes (berryli), lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh/ Pallati eshte i restauruar totalisht me izolim termik, me ashensor. Ne katin e nendheshem te pallatit ekziston supermarketi dhe ne krahe te tije parkim privat dhe i lire. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes. Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 2 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar totalisht dhe e sapo lyer.Apartamenti ka 2 dhoma gjumi , guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik,2 banjo me dritare,2 korridore,2 ballkone Cmimi i qirase mujore eshte 450 euro (ne kete shifer perfshihen 15% taksa qe do te paguhen nga qiradhenesi nga momenti i nenshkrimit te kontrates me noter. Kontakto Orgeten ne numrin e telefonit: 0676023889 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 108
  • Siperfaqe neto : 100
Vizita: 181

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676023889
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total