logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

RRUGA MIHAL GRAMENO SHITET DYQAN 55.5 M2

Shtoni në të preferuarat
110 000.00 €
€/m2

ID:
741
Siperfaqe bruto:
55.5 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
-1
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
RRUGA mihal grameno

Prona Pershkrim

Rruga Mihal Grameno shitet dyqan 55,5 m2 . dyqani ndodhet ne rruge kryesore kati -1 ne nje pallat te ri . Aktualisht funksionon si dyqan peshku . Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone mjaft e populluar dhe ofron nje mundesi te mire per cdo lloj biznesi . Disponon dokumentacion te plote hipotekor . Kontakto tani Jonin ne numrin e telefonit 0676048406 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme .


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 55.5
  • Siperfaqe neto : 55.5
Vizita: 111

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total