logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

TEK KOMPLEKSI DINAMO SHITET APARTAMENT I KOMPLETUAR 83M2

73 000.00 €

ID:
740
Siperfaqe totale:
83 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
5
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
kompleksi dinamo

Prona Pershkrim

Tek Kompleksi Dinamo shitet apartament 1+1i kompletuar, me nje siperfaqe te madhe banimi ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte : 1 sallon i madh, 1 kuzhine , 1 dhome e madhe gjumi , 1 tualet , 1 ballkon . Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone mjaft e populluar dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 83
  • Siperfaqe neto : 83
Vizita: 530

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total