logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Dyqan Me Qira Te Turdiu Center

1 850.00 €

ID:
731
Siperfaqe totale:
41 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Barrikadave

Prona Pershkrim

Ne katin 0 ,me pamje nga Rruga e Barrikadave, jepet me qira ambjent komercial. Ambjenti ka nje pozicion strategjik dhe ofron te gjithe fasilitetet e nevojshme per zhvillimin e aktiviteteve tregtare Dyqani eshte 41 m2, me lartesi dhe vetrat xhami 6m . Ofrohet mundesia e te shnderruarit te dyqanit ne duplex. Cmimi 45 Euro/m2 per kontrata afatgjata. Telefono tani ne nr.0672049666


Tipare

  • Siperfaqe totale : 41
Vizita: 380

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total