logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

Qender ,Dyqan me Qira 120 m2

Shtoni ne te preferuarat
1 300.00 €
€/m2

ID:
711
Siperfaqe totale:
120 m2
Dhoma:
2
Tualetet:
1
Kat:
0
Mortgage:
0
Status:
To rent
Adrese:
Rruga Urani Pano

Prona Pershkrim

Ne qender te Tiranes jepet me qira ambjent duplex 120 m2 .Siperfaqja e ndare ne dy kate mund te shfrytezohet per veprimtare tregtare apo zyra biznesi pasi vendodhja dyqanit ofron te gjithe fasilitetet e nevojshme si per pozicion strategjik ashtu dhe akses i dukshem nga klientet .Cmimi 1300 Euro me taks te perfshire .Per me teper kontaktoni ne nr.0672049666


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Siperfaqe totale : 120
Vizita: 227

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total