logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Bulevardi Zogu 1,Ambjent 303 m2 i Pershtatshem per Call Center

Shtoni në të preferuarat
850.00 €
€/m2

ID:
704
Siperfaqe bruto:
303 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
2
Kat:
-1
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Cirku Kombetar

Prona Pershkrim

Tek Cirku Kombetar jepet me qira ambjent openspace 303 m2 .Ambjenti eshte i pajisur me sistem ngrohje/ftohje si dhe sistem aspirimi .Gjithashtu brenda hapesires perfshihen 2 tualete ,2 depo si dhe nje dhome .Ambjenti mund te pershtatet lehtesisht per call center apo aktivite te tjera .Cmimi 850 Euro .Per me teper kontaktoni ne nr. 0672049666


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Siperfaqe bruto : 260
Vizita: 46

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total