logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

TEK TEGU,SHITET VILE SHUME LUKSOZE 3 KATESHE

Shtoni në të preferuarat
1 000 000.00 €
€/m2

ID:
698
Siperfaqe bruto:
1600 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
tek TEGU

Prona Pershkrim

Tek Tegu shitet Vile super Luksoze.Vila eshte 3 kateshe dhe ka nje siperfaqe ndertimi 600m2 dhe siperfaqe trualli 2000 m2 , gjithashtu ka dhe garazhde per disa makina.Vila eshte e organizuar si me posht :Kati pare ka 1 sallon ndenje 1 sallon ngrenje 1 tualet.Kati dyte ka 3 dhoma gjumi me koridor,1 ballkon te madh 1 tualet.Kati tret ka 2 dhoma dhe 1 tualet. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e qete dhe relaksuese . Vila eshte e mobiluar ne menyre moderne . Disponon dokumentacion te plote hipotekor . Kontakto tani Iris ne numrin e telefonit 0676048401 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme .


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 2000
  • Siperfaqe neto : 600
Vizita: 72

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total