logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

TEK TEGU, JEPET ME QIRA VILE SHUME LUKSOZE

Shtoni në të preferuarat
3 000.00 €
€/m2

ID:
697
Siperfaqe bruto:
1600 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
TEK TEGU

Prona Pershkrim

Tek Tegu jepet me qira Vile shume Luksoze.Vila eshte 3 kateshe dhe ka nje siperfaqe ndertimi 600m2 dhe siperfaqe trualli 1000 m2 , gjithashtu ka dhe garazhde per disa makina . Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e qete dhe relaksuese . Vila eshte e mobiluar ne menyre moderne . Disponon dokumentacion te plote hipotekor . Kontakto tani Iris ne numrin e telefonit 0676048401 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme .


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 1600
  • Siperfaqe neto : 600
Vizita: 438

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total