logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

TEK KOMUNA PARISIT JQPET ME QIRA VILE

1 000.00 €

ID:
690
Siperfaqe totale:
420 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Komona e Parisit

Prona Pershkrim

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Vile Lluksoze per nje jetese komode. Vila ka nje siperfaqe ndertimi 460 m2 ne sipefaqe trualli 420 m2 dhe eshte e organizuar si me poshte: ne kati -1 vila ka garazh. Ne katin 0 ka sallon te madh me ambjent gatimi dhe me banjo.Ne Katin e 1 ka dy dhoma gjumi nje sallon nje banjo dhe me ballkon te madh.Ne katin e 2 ka 1sallon,1 kuzhin,1 dhome gjumi,1 banjo.Nga mbrenda vila eshte e shtruar e gjitha me pllaka dhe veshjet e mureve jane me gure, kurse sistemi ngrohjes eshte chiller. Zona ne te cilen ndodhet Vila preferohet pasi ka lehtesisht akses ne te gjitha sherbimet e mundshme dhe gjithashtu dhe ne rruget kryesore.


Tipare

  • Siperfaqe totale : 420
  • Siperfaqe neto : 450
Vizita: 386

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048405
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total