logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

TEK KOMUNA PARISIT JQPET ME QIRA VILE

Shtoni në të preferuarat
1 000.00 €
€/m2

ID:
690
Siperfaqe bruto:
420 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Komona e Parisit

Prona Pershkrim

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Vile Lluksoze per nje jetese komode. Vila ka nje siperfaqe ndertimi 460 m2 ne sipefaqe trualli 420 m2 dhe eshte e organizuar si me poshte: ne kati -1 vila ka garazh. Ne katin 0 ka sallon te madh me ambjent gatimi dhe me banjo.Ne Katin e 1 ka dy dhoma gjumi nje sallon nje banjo dhe me ballkon te madh.Ne katin e 2 ka 1sallon,1 kuzhin,1 dhome gjumi,1 banjo.Nga mbrenda vila eshte e shtruar e gjitha me pllaka dhe veshjet e mureve jane me gure, kurse sistemi ngrohjes eshte chiller. Zona ne te cilen ndodhet Vila preferohet pasi ka lehtesisht akses ne te gjitha sherbimet e mundshme dhe gjithashtu dhe ne rruget kryesore. Kontakto tani Marselin ne numrin e telefonit 0676048403 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 420
  • Siperfaqe neto : 450
Vizita: 57

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0355 67 60 48 403
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total