logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Tirana Tv Jepet Me Qira Lokal 335m2 Bashke Me Biznesin

Shtoni në të preferuarat
800.00 €
€/m2

ID:
685
Siperfaqe bruto:
335 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
RRUGA E TELEFERIKUT

Prona Pershkrim

Tek Tirana Tv , jepet me qira Lokal bashke me biznesin e ngritur me nje klientele te sigurt dhe e kompeltuar ne menyre shume moderne . Organizimi eshte si me poshte ambjenti i lokalit te brendshme eshte 135m2 me dy tuelete dhe 200 m2 lulishte . Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e populluar dhe biznesi ka nje klientele dhe nje xhiro te sigurt . Disponon dokumentacion te plote hipotekor . Kontakto tani Alben ne numrin e telefonit 0676048404 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme .


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 335
  • Siperfaqe neto : 135
Vizita: 107

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676048404
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total