logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Ne Rrugen e Kavajes , Shitet Ose jepet me Qira Ambjent Komercial , Buze Rruge !

Shtoni në të preferuarat
730 000.00 €
€/m2

ID:
684
Siperfaqe bruto:
365 m2
Dhoma:
8
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Kavajes

Prona Pershkrim

Ne Rrugen e Kavajes ,Shitet dhe jepet me Qira nje ambjent komercial ne katin e dyte ,365 m2 . Cmimi i shitjes eshte 2000 Euro m2 , Cmimi per qira eshte 13 Euro m2. Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti pasi eshte nje kat i plote me hyrje te dedikuar , Ambjenti disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor. Per cdo informacion kontaktoni Orgeten ne nr :0676023889 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 2
  • Siperfaqe bruto : 365
  • Siperfaqe neto : 365
Vizita: 168

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676023889
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total