logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

TEK VILAT GJEMANE SHITET VILE E KOPLETUAR

Shtoni ne te preferuarat
252 000.00 €
€/m2

ID:
683
Siperfaqe totale:
300 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
2
Mortgage:
1
Status:
For sale
Adrese:
rruga FUAT TOPTANI

Prona Pershkrim

Tek Vilat Gjermane shitet Vile e kompletuar 2 kateshe 240m2 , 2 kate nga 120 m2 , truall 300 m2 . Vila eshte ndertim shume cilesor i viteve te fundit , ka nje oborr me gjelberim , me peme plus parkim per makinen . Shitet e mobiluar . Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone mjaft e qete dhe relaksuese. Disponon dokumentacion te plote hipotekor .


Tipare

  • Siperfaqe totale : 300
  • Siperfaqe neto : 300
Vizita: 269

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total