logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

RRUGA NIKO AVRAMI, SHITET LOKAL +TABAKINO E KOMPLETUAR BASHKE ME BIZNESET .

Shtoni ne te preferuarat
119 000.00 €
€/m2

ID:
680
Siperfaqe totale:
75 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Mortgage:
1
Status:
For sale
Adrese:
rruga NIKO AVRAMI

Prona Pershkrim

Rruga Niko Avrami shitet Lokal+Tabakino te kompletuara bashke me bizneset me nje cmim okazion. Lokali eshte i kompletuar me nje siperfaqe 47m2 dhe tabakino me nje siperfaqe 28m2. Vendodhja eshte ne rruge kryesore dhe me nje klientele te ngritur .Orientimi Lindje. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e populluar. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Festimin ne numrin e telefonit 0676048046 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Siperfaqe totale : 75
  • Siperfaqe neto : 75
Vizita: 273

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : 0676048046
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total