logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

TEK KAFJA E RREMES SHITET VILE ,800 M2 TRUALL+3 SHTEPI TE VOGLA ,TOTALISHT E MOBILUAR.

Shtoni në të preferuarat
220 000.00 €
€/m2

ID:
679
Siperfaqe bruto:
800 m2
Dhoma:
5
Tualetet:
2
Kat:
2
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
KAFJA E RREMES

Prona Pershkrim

Tek Kafja e Rremes shitet Vile e kompletuar 800 m2 . Vila eshte 2 kateshe dhe me nje oborr te madh te mbjelle me peme frutore, dhe nje gjelberim . Organizimi i Viles eshte si me poshte: ne katin e pare ndodhet nje sallon i madh , 1 kuzhine , 1 dhome ndenje me oxhak , 1 dhome gjumi , 1 tualet, 1 koridor , ne katin e dyte ndodhet nje sallon , 1 kuzhine 2 dhoma gjumi , 1 tualet , 1 koridor ,eshte me panele diellore .Shitet totalisht e mobiluar . Eshte e rethuar me ballkon dhe pamja qe te ofron gjelberimi perparara eshte shume relaksuese, gjithashtu pervec viles jan dhe 3 shtepi te vogla 1+1 qe jan aktualisht me qira . Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitet e nevojshme eshte shume afer rruges se Dibres rruges kryesore . Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Alben ne numrin e telefonit 0676048404 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme .


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 2
  • Siperfaqe bruto : 800
  • Siperfaqe neto : 800
Vizita: 143

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676048404
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total