logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Ne Astir ,Ambjent Komercial Me Qira ,Per Call Center

Shtoni në të preferuarat
300.00 €
€/m2

ID:
674
Siperfaqe bruto:
130 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Astir

Prona Pershkrim

Ne Astir ,jepet me qira ambjent komercial 130 m2 .Ambjenti eshte i pershtatur per call center ,ku ofrohet mundesia e blerjes se pajisjeve per 2700 Euro .Ne cmim perfshihen 14 postacione ,te gjitha pajisjet e nevojshme si dhe printer, rac dhe server.Qeraja 300 Euro . Per me teper kontaktoni ne nr .0676048402


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 130
Vizita: 141

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total