logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

TEK RRUGA E DIBRES JEPET AMBJENT ME QIRA

Shtoni në të preferuarat
350.00 €
€/m2

ID:
667
Siperfaqe bruto:
90 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
RRUGA DIBRES

Prona Pershkrim

Tek Rruga e Dibres jepet me qira ambjent kati i dyte te nje pallati te ri dhjete katesh i pajisur me ashensor.Orientimi i ambjentit eshte Jug-Perendim dhe zona ne te cilen ndodhet eshte mjafte e favorshme.Ambjenti ka qene ne perdorim callsenter dhe pajisjet qe jan brenda shiten ose jepen me qera me nje cmim tjerer. Kontakto tani Marselin ne numrin e telefonit 0676048403 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 90
  • Siperfaqe neto : 90
Vizita: 104

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0355 67 60 48 403
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total