logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

  • +355 67 602 2312

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line

Ish Stacioni Fundit Tiranes Re, Shitet Vile e Vecante ne Llojin e Vete

680 000.00 €

ID:
650
Siperfaqe totale:
360 m2
Dhoma:
4
Tualetet:
4
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Ish Stcioni Fundit Tiranes Re

Prona Pershkrim

Te Ish Stacioni Fundit Tiranes Re, Shitet Vile Lluksoze e Vecante ne Llojin e Vete per nje jetese ndryshe nga te tjeret. Vila ka nje siperfaqe ndertimi 360 m2 ne sipefaqe trualli 270 m2 dhe eshte e organizuar si me poshte: ne kati 0 vila ka sallon ndenje me ambjent gatimi dhe ambjen palestre. Ne katin 1 ka dhome cifti bashke tualet te mbrendshem, ambjent gardarobe. 1 dhome femijesh. Kati 2 dhe i fundit eshte i hapur me me dhome matrimoniale,sallon ndenje, xhakuzi, dhe tualet. Nga mbrenda vila eshte e shtruar e gjitha me parket, kurse sistemi ngrohjes eshte chiller .Vila ka sistem alarmi dhe kamera sigurie, eshte e rrethuar me nje gjelberim te kendshem, dhe ne cdo kat ka verande. Zona ne te cilen ndodhet Vila preferohet pasi ka lehtesisht akses ne te gjitha sherbimet e mundshme dhe gjithashtu dhe ne rruget kryesore. Mundesi parkimi per 3 makina, disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Armandon ne numrin e tel 0676022311 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 4
  • Dhoma e ndenjies : 2
  • Siperfaqe totale : 360
  • Truall/ toke : 270
  • Siperfaqe neto : 360
Vizita: 468

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355676022311
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Ploteso te dhenat per me shum informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total