logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Rruga Dibres,Ambjent 1+1 Me Qira,i Pershtatshem Per Zyre

Shtoni në të preferuarat
150.00 €
€/m2

ID:
643
Siperfaqe bruto:
64 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
2
Hipoteke:
0
Status:
To rent
Adrese:
Spitali Amerikan 2

Prona Pershkrim

Tek Rruga e Dibres,mbrapa Spitalit Amerikan 2 ,jepet me qira nje apartament 1+1 ,64 m2 .Apartamenti jepet bosh dhe mund te pershtatet lehtesisht ne zyre .Cmimi 150 Euro .Per me teper kontaktoni ne nr. 0672049666


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 64
Vizita: 104

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total