logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Fresku shitet apartament 1+1 72m2

Shtoni në të preferuarat
46 000.00 €
€/m2

ID:
642
Siperfaqe bruto:
72 m2
Dhoma:
1
Tualetet:
1
Kat:
6
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
muhamet deliu

Prona Pershkrim

Shitet apartament 1+1 72m2 tek fresku ne katin e 6 te nje pallati 6 katesh,i pajisur me ashensor.Apartamenti perbehet nga 1 sallon me kuzhine gatimi,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Apartamenti ndodhet ne nje pozicon shume te mire dhe zona te ofron te gjitha facitlitet e mundeshme.Kontakto tani Festimin ne numrin e telefonit 0676048046 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 1
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 72
  • Siperfaqe neto : 64
Vizita: 155

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676048046
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total