logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Tek Vasil Shanto, Shitet Super Apartament 4+1, 165 m2 me punime Cilesore !

Shtoni në të preferuarat
200 000.00 €
€/m2

ID:
640
Siperfaqe bruto:
165 m2
Dhoma:
4
Tualetet:
2
Kat:
5
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga Sulejman Delvina

Prona Pershkrim

Tek Vasil Shanto, ne katin e 5 te nje pallati ekzistues, Shitet nje Apartament 4+1+2+2. Apartamenti perdoret si zyre, mund te perdoret edhe per banim. Ka rrjet te shtruar te jashtem (LAN), qe mund te hiqet pa prishur strukturen. Ka dy dhoma te medha, dy dhoma te tjera qe korrespondojne me njera tjetren, dy banjo dhe dy ballkone nder te cilet njeri ballkon eshte i mbyllur me duralumin, tjetri i hapur, ne mes ka nje salle te madhe, e pajisur edhe me oxhak funksional. Ambjenti eshte i mobiluar per zyre. Shitet edhe me te gjitha pajisjet. Cdo dhome dhe salla eshte e pajisur me kondicionere. Ka sistem backup energjie, me inverter dhe bateri. Ashensori eshte ne ndertim.Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte lehtesisht e aksesuesheme nga dy linja autobusi urban, ka shkolla 9-vjecare dhe te mesme shume prane, kopshte private dhe shteterore. Apartamenti Disponon dokumentacion te plote Hipotekor. Kontakto tani Festimin ne numrin : 0676048046 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme me te!


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 165
  • Siperfaqe neto : 158.8
Vizita: 80

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0676048046
Email : [email protected]ldeal.al
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total