logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

Rruga e Elbasanit pas Fakultetei te Gjuhëve te Huaja jepet me qira apartament super i mobiluar

Shtoni në të preferuarat
450.00 €
€/m2

ID:
639
Siperfaqe bruto:
100 m2
Dhoma:
3
Tualetet:
2
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
To rent
Adrese:
Rruga e Elbasanit

Prona Pershkrim

Rruga e Elbasanit pas Fakultetei te Gjuhëve te Huaja jepet me qira apartament 140m2 , super i mobiluar . Apartamenti eshte kati i kateri një vile 4 kateshe . Eshte i organizuar si me poshte : 1 sallon i madh . 1 kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualet, verand personale si dhe një verand gjigande ne tarrac, qe i shton vleren keti apartamenti . Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone mjaft e preferuar.Kontakto tani ne numrin 0672049666 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe bruto : 100
  • Siperfaqe neto : 140
Vizita: 183

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0672049666
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total