logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja e Prones
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlere parave tuaja

TEK MINISTRIA E MJEDISIT , JEPET ME QIRA VILE 320M2

Shtoni ne te preferuarat
1 500.00 €
€/m2

ID:
626
Siperfaqe totale:
320 m2
Dhoma:
4
Tualetet:
2
Kat:
1
Mortgage:
1
Status:
To rent
Adrese:
RRUGA FADIL RADA

Prona Pershkrim

Tek Ministria e Mjedisit ,ish ATSH, jepet me qira nje Vile 320 m2 ku 170 m2 eshte vila dhe 150 m2 oborr, tek oborri 70m2 bace dhe 80m2 vend parkimi . Vila ka gjithashtu dhe 100 m2 bodrum te shfrytezueshem . Zona ne te cilen ndodhet Vila eshte shume e favorshme te perdoret si per banim dhe per zyra ose cfaredo biznesi tjeter . disponon dokumentacion te plote hipotekor .


Tipare

  • Tualet (e) : 2
  • Dhoma e ndenjies : 1
  • Siperfaqe totale : 320
  • Siperfaqe neto : 320
Vizita: 214

Vendndodhja e Prones

image

Numri I telefonit : +355 67 6022312
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko profilin

Per me shume informacion


Prona te ngjashme

Llogaritesi i Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total