logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

SHITET TEK SELVIA BAR-RESTORANT+LLOTO+KATI TRET BANIM

Shtoni në të preferuarat
1 100 000.00 €
€/m2

ID:
622
Siperfaqe bruto:
0 m2
Dhoma:
6
Tualetet:
4
Kat:
3
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Rruga 4 Deshmoret

Prona Pershkrim

SHITET TEK SELVIA BAR-RESTORANT+LLOTO+KATI TRET BANIM,Ne rrugen 4 deshmoret.Prona organizohet si me poshte:Kati i pare bar kafe+lloto+bilardo me siperfaqe 120 m2 ,kati i dyte Bar Restorant me siperfaqe 202 m2,kati i tret apartament me siperfaqe 260 m2 i perber nga 4 dhoma gjumi,1sallon,1kuzhin,1 ballkon,2 tualete.Vendodhja e prones eshte ne rrugen kryesore te 4 deshmoreve perballe GJIMNAZIT PARTIZANI. Eshte nje biznes i ngritur edhe funksional me nje klientele te perhershme,me mundesi parkimi dhe shitet i gjithi sic eshte. Disponon dokumentacon te plote hipotekor.Kontakto tani Marselin ne numrin e telefonit 0676048403 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.


Tipare

  • Tualet (e) : 4
  • Dhoma e ndenjies : 2
Vizita: 106

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : 0355 67 60 48 403
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total