logo
  • Numri I telefonit
  • 045628300

line
  • Vendndodhja
  • Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol kati i 2

line
line
line

Jepi vlerë parave tuaja!

TEK BULEVARDI GJERGJ FISHTA KULLA 1 SHITET DYQAN

Shtoni në të preferuarat
150 000.00 €
€/m2

ID:
616
Siperfaqe bruto:
92 m2
Dhoma:
0
Tualetet:
0
Kat:
0
Hipoteke:
1
Status:
For sale
Adrese:
Bulevardi Gjergj Fishta

Prona Pershkrim

Tek Bulevardi Gjergj Fishta , kulla 1 shitet Dyqan .Dyqani ka nje siperfaqe te brendshme 70m2, nje siperfaqe te jashtme 22m2dhe 1 tualet. Orientimi eshte jug-perendim. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone mjaft e favorshme per cfaredo lloj biznesi per vendodhjen qe ka . Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Iris ne numrin e telefonit 0695621703 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme .


Tipare

  • Siperfaqe bruto : 92
  • Siperfaqe neto : 70
Vizita: 133

Vendndodhja

image

Numri I telefonit : +355676048401
Email : [email protected]
 Zyre : +355(04) 5628300.

Shiko Profilin

Për më tepër


Prona të ngjashme

Llogaritesi I Kredise
Monthy Payment Number of Payment
Total interests Pagesat ne total